Hakkımızda - Hizmetlerimiz - Vizyonumuz - Misyonumuz - Prensiplerimiz

    

 


Hakkımızda

              27.10.1970 tarihinde Tempo Sanayi ve Ticaret Kollektif Şirketi olarak kurulmuş, 31.05.1983 tarihinde Tempo Mühendislik Hizmetleri Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi’ ne dönüşmüştür.
Firmamız, 1976 yılına kadar Proje ve Kontrollük konularında faaliyet göstermiştir. 1976 yılından itibaren resmi ve özel muhtelif inşaat, mekanik, aydınlatma ve elektrifikasyon taahhüt işleri yapmıştır.Firmamız halen proje, kontrollük, inşaat ve taahhüt işleri yapmaktadır.
 
 
Hizmetlerimiz

                   Bina, konut, altyapı veya endüstriyel tesis yatırımlarınızda gerekli fizibilite çalışmaları, ölçümlerin ve incelemelerin yapılması, iş planlarının yapılması, temel ve detay mühendislik hizmetleri, inşaat işleri, tesis montaj ve devreye alma işleri ile ilgili “Proje, Mühendislik” ve “Taahhüt, Proje Yönetimi” bölümlerimiz ile siz değerli yatırımcılarımıza hizmet etmekteyiz.


Proje ve Mühendislik

                    Hedeflediğiniz yatırımla ilgili kadrolarımızın sektöründeki deneyimleri ile ihtiyaçlarınızın belirlenmesi, en yüksek kaliteyi ve en ekonomik çözümü kullanımınıza sunmak amacıyla her türlü mimari, statik, elektrik ve mekanik projelendirmenin yapılması, ilgili meslek odalarından tasdik işlemlerinin tamamlanması işlerini üstlenmekteyiz.
 
                 
 
     Taahhüt ve Proje Yönetimi   

 
                     Talep ve ihtiyaçlarınıza uygun olarak en doğru, kaliteli ve ekonomik şekilde projelendirilen yatırımlarınızın anahtar teslim olarak, zamanında, eksiksiz ve işler durumda sizlere teslimini yapmaktayız. Ayrıca yüksek deneyimli kadrolarımızda iş planlama ve proje yönetimi hizmetlerini de yatırımcılarımıza sunmaktayız.


Vizyonumuz
         
Kurulduğu günden bugüne kadar TEMPO başarıyı “aynı müşterilerden yeni işler almak” olarak tanımlamıştır. Bu sonucun oluşmasına imkan veren müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kırk yılı aşkın zamanda TEMPO’ nun kültürü haline gelmiştir. Yeni nesil TEMPO bunu sürdürebilmek, insan kaynağına ve teknolojiye yatırımlarını arttırarak küresel ölçekte yapı sektöründe söz sahibi olma hedefini gütmektedir.

Misyonumuz


      İnşaat sektöründeki uzmanlığımızı konfor ve kalite sunan ürünler üreterek Türk toplumu ve dünyanın hizmetine sunmak.

    Prensiplerimiz

          En güncel teknolojiyi kullanmak amacıyla sektörü sürekli takip etmek ve bu teknolojileri uygulamak.

          Başarının temelinin iyi eğitilmiş,birbirini anlayan çalışanlar olduğu noktasından hareketle firma içi sosyal zaman ve eğitimlere
          önem vermek.
 
          Kendimize, çalışanlarımıza ve müşterilerimize güvenmek, çalışanlarımızın inisiyatif almasını teşvik etmek.

          Müşterilerimizin bizi bu noktaya getirdiğini unutmadan onların yeni işlerini boyut ayırt etmeksizin üstlenmek.

          Geri döndürülmesi mümkün olmayan bir etken olması sebebiyle “zaman”ı çok iyi korumak, tüm taahhütlerimizi mutlaka
          zamanında teslim etmek.